Własny Kąt

Projektowanie, budownictwo, wnętrza

Przestronna kuchnia

kitchen cargo

Kuchnia powinna być przede wszystkim funkcjonalna. Aby była jednakże praktyczna i ergonomiczna, koniecznie powinna odznaczać się przestronnością. Unikajmy zatem jej niepotrzebnego zapchania i zagracenia zbyt wieloma elementami wyposażenia. Nie musimy od razu kupować całego zestawu mebli, ale możemy wykonać na przykład część projektu, wybierając poszczególne elementy kompletu, który przypadnie nam do gustu. Ponadto niesamowicie istotne jest, aby wybrać taki rodzaj mebli, które wizualnie czy też rozmiarowo będą odpowiednio wpisywały się w wystrój naszej kuchni – niewielkiej czy średniej rozmiarowo.

Wtedy nie ma mowy o zagraceniu zbędnymi drobiazgami.

Kosze cargo

Bardzo praktycznym elementem domowego użytku są kosze cargo – dodatki, akcesoria kuchenne, które pozwalają na realizację codziennych, rutynowych obowiązków domowych przede wszystkim bardzo funkcjonalnie. W zakresie aranżacji kuchennych kosze cargo są bardzo mile widzianym elementem, który gości dziś naprawdę często. To nowatorskie rozwiązania, jakie są preferowane przez designerów wnętrz. Musimy wiedzieć, że w kosze cargo wyposażają swe zestawy meblowe także producenci nowoczesnych kompletów. Jest to bardzo istotny zakres akcesoriów domowego użytku, który pozwoli na stworzenie wnętrza przestronnego i przy tym niesamowicie użytecznego.

Nie będzie obaw o jego zagracenie czy też o to, że wszystkiego, co byśmy chcieli w kuchni nie pomieścimy. Kosze są wysuwane, co pozwala na to, aby na wierzch wychodziła cała ich zawartość. Co więcej cechuje je także to, iż mogą być zamontowane w dowolnie wybranym miejscu – albo po wewnętrznej stronie drzwiczek, albo w szafkach, na odpowiednich stelażach. Są one przeważnie montowane systemowo, co sprawia, iż okazują się bardzo charakterystycznym układem, który zbudowany jest z kilku takowych szafek.

To doskonałe rozwiązanie dla tych lokatorów, którzy maja zamiast kuchni stosunkowo niewielkie wnętrza, istne klitki, w jakich nie wszystko może się swobodnie pomieścić. W koszach cargo możemy przechowywać wszystko, co tylko zechcemy. Mogą to być z jednej strony naczynia, a z drugiej także garnki czy też produkty spożywcze.